Інформаційна кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів»

Інформаційну кампанію «Для дітей суспільство без бар’єрів» розроблено проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з Радницею – уповноваженою Президента з питань безбар’єрності, Радницею – уповноваженою Президента з прав дітей і дитячої реабілітації та МОН.

Мета кампанії– продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства.

Пропонуємо переглянути відеороботи, які створені з метою зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами (заходи Міністерства освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, за підтримки Радниці – Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці – Уповноваженої з питань безбар’єрності).

Відео 1

Відео 2