Гімназичне врядування

Учнівське врядування

КЗ "ННВК №7"

Завдання:

виявлення індивідуальних особливостей учнів, розвиток творчих здібностей, вільне і відповідне самовираження.

Основним призначенням самоврядування є виховання в учнів свідомої громадянської позиції , їх підготовка до активної участі у демократичному управлінні суспільством.

Участь членів дитячо-юнацького об’єднання «Берегиня» у прийнятті рішень разом з дорослими, формування поваги до різних поглядів, оцінка альтернатив і наслідків сприяє процесу демократизації відносин.

Самоврядування сприяє формуванню в учнів почуття господаря школи, організаторських навичок, вмінню співпрацювати на принципах рівноправності, гласності.

Статут

учнівського врядування